نحوه تشخیص حافظه کارت گرافیک

تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰

نحوه تشخیص حافظه کارت گرافیک خیلی از کاربران ، نمیدونن از چه نوع و مدل کارت گرافیکی دارن استفاده می کنن . به همین دلیل تو این پست تمام روش های شناسایی و تشخصی کارت گرافیک رو بهتون آموزش میدم.

آموزش زیباسازی نام پروفایل بصورت آنلاین

تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۰۷

آموزش زیباسازی نام پروفایل بصورت آنلاین اگر اهل استفاده از نرم افزار تیم اسپیک یا به قول معروف «تیم اسپیکی» باشید حتما با اسم هایی مواجه شدید که با فونتای متفاوت نوشته شدن. حتی این اسم ها رو گاهی اوقات توی بقیه جاها مثل تلگرام، اینستاگرام و … هم میتونید ببینید.

آموزش حذف فالوور اینستاگرام

تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

آموزش حذف فالوور اینستاگرام در برخی از موارد ممکن است که تمایل نداشته باشید یک یا چند کاربر در لیست فالوور های شما باشند.همچنین ممکن است که یکی از فالوور های شما اقدام به ثبت کامنت های نامناسب در زیر پست های شما کند که باعث ناراحتی و آزرده خاطر شدن شما شود.

آموزش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

آموزش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام پالیا – شما برای گرفتن تیک آبی باید دنبال کننده زیادی در صفحه اینستاگرامتان داشته باشید و تا حدی محبوب شوید که کاربران اینستاگرام شما را همیشه دنبال کنند.

آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۷

تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۷ غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز پالیا » از جمله امکانات ویندوز ها، به روز رسانی مداوم در بخش های مختلف است. اما گاهی این به روز رسانی ممکن است دردسرساز شود. مانند زمان هایی که شما از اینترنت با سرعت پایین و یا حجم محدود استفاده میکنید.

آموزش جلوگیری از هک Instagram

تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۰۹/۱۳

آموزش جلوگیری از هک Instagram پالیا » همانند تمامی نرم افزار های ارتباطی، اینستاگرام نیز همیشه در معرض هک شدن است. اما با انجام چند نکته مهم میتوانید جلوی هک شدن اینستاگرام را بگیرید.  در این مطلب آموزش جلوگیری از هک اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم.