تبلیغات

توصیه‌های عمومی سفر به ارمنستان سری دوم

توصیه‌های عمومی سفر به ارمنستان سری دوم

تور ارمنستان

پالیا » شبکه های ۲G، ۳G و ۴G در سیستم مخابراتی ارمنستان راه اندازی شده‌اند و این نشان دهنده پیشرفت قابل ملاحظه‌ی صنعت مخابرات و ارتباطات در این کشور است.

توصیه می کنیم به جای استفاده از خدمات رومینگ شرکت های ایرانسل و همراه اول که در این کشور برقرارند، از سیم کارت‌های اعتباری خود ارمنستان استفاده کنید که بسیار ارزان‌تر بوده و می‌توانید از سرعت بالای اینترنت موبایلی استفاده ببرید.

تور ارمنستان

تا این لحظه تنها سه شرکت عهده‌دار تامین ارتباطات راه دور این کشور هستند که اتباع خارجی (به جز اوکراین و روسیه) فقط می توانند از دو سرویس دهنده Vivacell و Orange سیم کارت تهیه کنند. هر دوی این شرکت‌ها بخش وسیعی از خاک ارمنستان را پوشش می دهند و آنتن‌دهی خوبی دارند. البته اخیرا سرویس Beeline هم مورد استفاده قرار می گیرد.

تور ارمنستان

توصیه‌های عمومی سفر به ارمنستان سری دوم

خرید در ارمنستان

واحد پول ارمنستان ، درام نام دارد که از واژه فارسی درم گرفته شده است و امروزه به معنی پول هم بکار می‌رود. علاوه بر پول رسمی این کشور، می توانید از دلار، یورو و همینطور روبل نیز استفاده کنید.

در صورتی که از مرز زمینی نوردوز قصد ورود به ارمنستان را دارید، توصیه ما برای تبدیل ارز و خرید درام استفاده از صرافی‌های واقع در مرز است که بصورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنند و نرخ‌های بهتری برای تبدیل ریال به درام ارائه می‌نمایند.البته توصیه می شود به میزان نیاز خود تا ایروان درام تهیه کنید زیرا همیشه در ایروان قیمت های بهتری برای تبدیل دلار خواهید یافت.

تور ارمنستان

برای خیلی از مسافران، ایروان شهری بهشتی است چون تمام نقاط آن را فروشگاه‌های مختلف و مناسب برای بودجه‌ی شما پر کرده است. بازدیدکننده‎ها می‌توانند از فروشگاه‌ها و بوتیک‌های بزرگ، اجناس گران‌قیمت و اصل خریداری کنند و هم می‌توانند از محصولات ایروانی جالب و ارزان‌قیمت دیدن کنند. هیچ مسافری ایروان را بدون دیدن Vernissage ترک نمی‌کند. این فروشگاه در روز‌های تعطیل هم باز است و سوغاتی‌های سنتی ایروانی، جواهرات، غذا، وسایل الکترونیکی و حتی حیوان خانگی می‌فروشند.

تور ارمنستان

سوغاتی های سنتی این کشور محدود به فرش، صنایع دستی و یادگاری‌های دوره شوروی می‌شود.

منبع: » منتو

صفحه اصلی

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات

شما هم نظر خود را درمورد این پست به ما بگویید!